SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BLK FLT
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BLK FLT
1 in stock
Additional information
| UPC | 810013433388 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9CL-00-03SPL-NIT |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 8.75 |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Package Height | 3.0 |

AMERIGLO 7XL OPTC COMPATIBLE FOR GLK
WISE ARMS WA-15B 5.56MM ODG 16"
Rossi R92 Rifle 44 Mag 12rd Magazine 24" Barrel Brazilian Stainless Steel Hardwood




Reviews
There are no reviews yet.