SHADOW 4.5″ BRL MR/XR THREADED-BRN
$199.00
SHADOW 4.5″ BRL MR/XR THREADED-BRN
4 in stock
Additional information
| UPC | 810013431148 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9C-02-03TSPL-BRZ |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.5" |
| Product Type | Barrel |
| Model | MR/XR |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Length | 7.13 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |






Reviews
There are no reviews yet.