SEEKINS PRECISION PH2 6MMCR URBAN SHADOW 24″
$1,849.00
SEEKINS PRECISION PH2 6MMCR URBAN SHADOW 24″
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 811452028951 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710113-US |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Sights | Optic Ready |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Barrel Length | 24" |
| Action | Bolt Action |
| Product Type | Rifle |
| Length | 53.4 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. PMAG |
| Package Height | 5.2 |
| Package Width | 13.4 |
| Shipping Weight | 16.0 |
| ATF Type | Rifle |

WRA SXP WTFL WOODLND 12/28 3.5
CVA CR4830 Scout Full Size 450 Bushmaster 1 Shot 25" Matte Blued Steel Barrel, Rail Mount Steel Receiver, Black Fixed Synthetic Stock
SAV A17 17HMR 22" 10RD 




Reviews
There are no reviews yet.