SEEKINS PRECISION PH2 6MMCR MOUNTAIN SHADOW 24″
$1,764.00
SEEKINS PRECISION PH2 6MMCR MOUNTAIN SHADOW 24″
16 in stock
Additional information
| UPC | 811452028968 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710113-MS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Sights | Optic Ready |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Product Type | Rifle |
| Model | HAVAK Pro Hunter 2 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. PMAG |
| Package Height | 3.3 |
| Shipping Weight | 16.4 |
| Package Width | 10.6 |
| ATF Type | Rifle |

Dickinson ST41026DH Estate 410 Gauge with 26" Black Barrel, 3" Chamber, 2rd Capacity, Color Case Hardened Metal Finish, Oil Turkish Walnut Stock & Double Trigger Right Hand (Full Size)
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight 




Reviews
There are no reviews yet.