SAVAGE ARMS 110 LRH 7MAG BLK/SYN 26″
$1,156.00
SAVAGE ARMS 110 LRH 7MAG BLK/SYN 26″
1 in stock
Additional information
| UPC | 011356570352 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57035 |
| Barrel Length | 26" |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Rate of Twist | 1:9.50" |
| Sights | Drilled & Tapped |
| Safety | Top Tang |
| ATF Type | Rifle |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 11.1 |
| Package Width | 3.75 |
| Package Height | 8.5 |
| Length | 49 |

WEATHERBY ORION I O/U 12GA - 3" 26" BLUED/TURKISH WALNUT
TISAS 1911 TANK CMDR NKL 9MM 4.25"
Wheeler Engineering Ring Alignment & Lapping Kit 1"
WEAVER BASE TOP MOUNT #429M - 1PC REMINGTON 870 MATTE
BUSHMASTER QRC PRO II 223 - 16" BARREL 30-SHOT BLACK
REM BORE LIGHT EXTENDED FLEX
EAA CORP MC312 12/18.5 BL/SYN 3" PKG
TekMat TEKR20GLOCK4243 Glock 42/43 Ultra 20 Cleaning Mat Glock 42/43 Parts Diagram 15" x 20"
WILLIAMS RIFLE FRONT SIGHT - .375"N FIRE-SIGHT ORANGE
WEAVER BASE MULTI SLOT MB PATRIOT LA





Reviews
There are no reviews yet.