SAVAGE ARMS 110 ELITE PRECISION 6MMCR LH
$2,066.00
SAVAGE ARMS 110 ELITE PRECISION 6MMCR LH
3 in stock
Additional information
| UPC | 011356577047 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57704 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Sights | None, Optic Ready |
| Rate of Twist | 1:7.50" |
| ATF Type | Rifle |
| Length | 54 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. AI Pattern |
| Package Height | 11.0 |
| Package Width | 4.5 |
| Shipping Weight | 18.5 |
| Product Type | Rifle |

BROWNING A5 12GA 3.5" 26"VR - AURIC CAMO
Chiappa LA322 CARBINE KODIAK CUB TAKE DOWN RIFLE 18.5in BBL 15 Round
Black Rain Ordnance Sportsman Rifle .22 LR 10rd Magazine 18" Barrel Black
Sig Sauer P320 AXG Carry Handgun 9mm Luger 17rd Magazines (2) 3.9" Barrel Two Tone
BROWNING X-BOLT SPEED LR 7MM - RM 26" BRONZE/OVIX ADJ COMB 




Reviews
There are no reviews yet.