SAV AXIS2 6.5CR OD 20B CMPT LH
$435.00
SAV AXIS2 6.5CR OD 20B CMPT LH
11 in stock
Additional information
| UPC | 011356321299 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32129 |
| Action | Bolt Action |
| Product Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Sights | No Sights |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |





Reviews
There are no reviews yet.