SAV AXIS2 6.5CR FDE 22B LH
$435.00
SAV AXIS2 6.5CR FDE 22B LH
8 in stock
Additional information
| UPC | 011356320858 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32085-SAV |
| Action | Bolt Action |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Capacity | 4 + 1 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Barrel Length | 22" |
| Sights | No Sights |
| Product Type | Rifle |





Reviews
There are no reviews yet.