RIVAL ARMS BARREL FOR GLOCK 23 – CNV 9MM V1 THREADED BLACK
$199.99
RIVAL ARMS BARREL FOR GLOCK 23 – CNV 9MM V1 THREADED BLACK
1 in stock
Description
| PRODUCT SPECIFICATIONS: | ||
| Dimension | 1.70 X 3.05 X 8.60 | |
| Height | 1.7000 | |
| Width | 3.0500 | |
| Length | 8.6000 | |
| OTHER FEATURES: | BLACK BARREL, GLOCK 23 | |
| CNC MILLING, | ||
| MATCH GRADE UPGRADE, NO | ||
| GUNSMITH REQUIRED, | ||
Additional information
| UPC | 788130026656 |
|---|---|
| Manufacturer | Rival Arms |
| Manufacturer Part Number | RA20G512A |
| Length | 8.6000 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Model | Conversion Barrel |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Product Type | Drop-In Barrel |






Reviews
There are no reviews yet.