MIDWEST QD SCP MNT 30MM W/1.5″ OFFSE
$199.95
MIDWEST QD SCP MNT 30MM W/1.5″ OFFSE
29 in stock
Additional information
| UPC | 816537013839 |
|---|---|
| Manufacturer | Midwest Industries |
| Manufacturer Part Number | MI-QD30SM |
| Mount Height | 1.50" |
| Length | 6.0" |
| Model | 30mm QD |
| Mount Type | Picatinny Rail |
| Style | Quick Detach/Offset |
| Product Type | 1-Pc Base & Ring Combo |






Reviews
There are no reviews yet.