LEUP MARK 5HD 3.6-18X44 35MM TMR
$1,999.99
LEUP MARK 5HD 3.6-18X44 35MM TMR
2 in stock
Additional information
| UPC | 030317016357 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 173296 |
| Eye Relief | 3.54" – 3.82" |
| Adjustable Parallax | 50 yds |
| Magnification | 3.6-18x |
| Length | 12.06" |
| Adjustment Size | 1/10 mil |
| Reticle | FFP TMR |
| Power | 3.6-18X |
| Product Type | Rifle Scope |
| Model | Mark 5HD |
| Objective Size | 44mm |





Reviews
There are no reviews yet.