LEUP MARK 4HD 6-24X52 PR2-MIL
$1,499.99
LEUP MARK 4HD 6-24X52 PR2-MIL
10 in stock
Additional information
| UPC | 030317036782 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 183823 |
| Reticle | FFP PR2 MIL |
| Adjustable Parallax | Side Focus |
| Optic Coating | Guard-Ion |
| Magnification | 6-24x |
| Length | 14.60" |
| Eye Relief | 3.80" – 4" |
| Product Type | Rifle Scope |
| Power | 6-24X |
| Model | Mark 4HD |
| Objective Size | 52mm |





Reviews
There are no reviews yet.