LEUP MARK 4HD 1-4.5X24 HPR-1
$1,149.99
LEUP MARK 4HD 1-4.5X24 HPR-1
13 in stock
Additional information
| UPC | 030317036331 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 183314 |
| Reticle | SFP HPR-1 |
| Length | 10.70" |
| Magnification | 1-4.5x |
| Adjustable Parallax | 150 yds |
| Eye Relief | 3.70" – 3.90" |
| Model | Mark 4HD |
| Power | 1-4.5X |
| Product Type | Rifle Scope |
| Objective Size | 24mm |





Reviews
There are no reviews yet.