LEG HOWA HOGUE-G 7MM TB GPR
$756.00
LEG HOWA HOGUE-G 7MM TB GPR
7 in stock
Additional information
| UPC | 682146398564 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HGP27MMG |
| Safety | Three-Position |
| Sights | Optic Ready |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.50" |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |

WRA SXP WTFL WOODLND 12/28 3.5
SIG P229 LEGION 9MM 3.9" - XRAY-3 (3)10RD OPT RDY G10/GRY
WRA XPR STEALTH SR 350LGND 16B 




Reviews
There are no reviews yet.