KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCA 40+1
$1,805.00
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ MCA 40+1
2 in stock
Additional information
| UPC | 811607037029 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CMCALP20 |
| Barrel Length | 16" |
| Action | Semi-Auto |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Shipping Weight | 14.6 |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Length | 42.7 |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.8 |

SAVAGE ARMS AXIS II PRECISION 223REM 22"
CIM BILYDIXN LVR 45-70 32B
BUSHMASTER QRC II 5.56 16" 30+1 BFSIII
TruGlo TGTG954DG StarBrite Deluxe Bead Black | Green Fiber Optic Front Sight 2.6mm Threads 




Reviews
There are no reviews yet.