KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ FDE 10+1
$1,549.00
KRISS USA VECTOR CRB G2 9MM 16″ FDE 10+1
3 in stock
Additional information
| UPC | 810237023129 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-CFD21 |
| Barrel Length | 16" |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 43 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.5 |
| Action | Semi-Auto |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.3 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |

GLK 17G5 9MM 17RD DDE BLK





Reviews
There are no reviews yet.