KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ ODG
$1,568.00
KRISS USA VECTOR CRB G2 10MM 16″ ODG
5 in stock
Additional information
| UPC | 810237024676 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CGR20 |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 11.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 14.75 |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Rifle |
| Length | 42.6 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| ATF Type | Rifle |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |

CANIK METE SF 9MM BLK/FDE 15+1
PEDERSOLI LEVER ACTION 86/71 - DROPTINE 19" 30-30 WIN BLD/TAN
BRN A5 12GA 3'' 28'' BLK 3RD
BROWNING A5 SWEET 16 2.75" - 28"VR REALTREE MAX-7 




Reviews
There are no reviews yet.