KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP CA
$1,596.00
KRISS USA VECTOR CRB 10MM 16″ ALP CA
2 in stock
Additional information
| UPC | 810237024720 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-CAP22 |
| Shipping Weight | 14.65 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 11.0 |
| Package Height | 4.0 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Length | 42.8 |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| ATF Type | Rifle |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Product Type | Rifle |

CVA CASCADE 300WIN BLK/ODG 24" TB
BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
ROCK ISLAND ARMORY 1911 GI ENTRY 45ACP 5" FS
WRA SXP WTFL WOODLND 12/28 3.5
BROWNING A5 SWEET 16 2.75" - 28"VR REALTREE MAX-7
RAD DEF MK1 MOD1 PATROL 16" - CARBINE 5.56 1-30RD MAG BLACK
H&K VP9L OR 9MM 20RD B NS 3MAG
GLFA .223 Wylde Rifle .223 Wylde 30rd Magazine 16" Threaded Barrel Snow Camo Stainless Steel with 15.25" Handguard
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight 




Reviews
There are no reviews yet.