KMB SS TARGETII 1911 10MM CA 8
$1,069.00
KMB SS TARGETII 1911 10MM CA 8
31 in stock
Additional information
| UPC | 669278321073 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3200107CA |
| Product Type | 1911 |
| Sights | Adjustable Sights |
| Model | Stainless Target II |
| Capacity | 8 |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Barrel Length | 5" |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.25 |
| Sights Type | Adjustable Sights |






Reviews
There are no reviews yet.