KMB RAPIDE DAWN 1911 9MM 5 9R
$1,673.00
KMB RAPIDE DAWN 1911 9MM 5 9R
5 in stock
Additional information
| UPC | 669278304205 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3000420 |
| Product Type | 1911 |
| Sights | TRUGLO TFX Tritium/Fiber-Optic Day/Night |
| Safety | Manual Safety |
| Model | RAPIDE |
| Capacity | 9 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 5" |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 1 9 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.3 |
| Sights Type | Fixed Sights |

IFG F.A.I.R. Carrera IV O/U Shotgun 12ga 3" Chamber 2rd Capacity 30" Barrel
Savage Arms 67003 Stance 9mm Luger 7+1/8+1 3.20" Barrel, Black Polymer Frame, Serrated/Ported Black Nitride Slide, Interchangeable Backstraps, Night Sights, No Manual Safety
DB DB9 G4 9MM 3.1'' FDE 6RD
MOSS 500 20/22AV24RB
MOSS PAT VTX COM 7MM-08 5RD
SAVAGE ARMS 110 PCS PISTOL 223REM 10.5" TB
SAVAGE ARMS 110 PCS PISTOL 308WIN 10.5" TB 




Reviews
There are no reviews yet.