KMB COMP X HUNTER 10MM 5 8RD
$1,178.00
KMB COMP X HUNTER 10MM 5 8RD
6 in stock
Additional information
| UPC | 669278304700 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3000470 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 8 |
| Model | Comp X Hunter 10 |
| Safety | Manual Safety |
| Sights | Fiber Optic |
| Product Type | 1911 |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 0.0 |





Reviews
There are no reviews yet.