KIMBER ULTRA CARRY II TWO-TONE 9MM
$893.00
KIMBER ULTRA CARRY II TWO-TONE 9MM
2 in stock
Additional information
| UPC | 669278323329 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3200332 |
| Safety | Manual Safety |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 8 |
| Model | Ultra Carry II Two-Tone |
| Product Type | 1911 |
| Sights | White Dot Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| ATF Type | Pistol |

Riley Defense RAK47-P Rifle 7.62x39mm 30rd Magazine 16.25" Barrel Green Polymer Furniture
EAA Girsan MC1911 SC Ultimate Handgun .45 ACP 6rd Magazine 3.4" Barrel Black Frame
SAVAGE ARMS 93 BOLT 22MAG BL/WD 21" 5+1
ARSENAL SAM7SF-84E 7.62X39 - RIFLE 1-10RD MAG OD GREEN 




Reviews
There are no reviews yet.