KIMBER SAPPHIRE ULTRA II 9MM 3″
$1,838.00
KIMBER SAPPHIRE ULTRA II 9MM 3″
2 in stock
Additional information
| UPC | 669278322735 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3200273 |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights | Tactical Wedge 3-Dot Tritium |
| Shipping Weight | 3.45 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Barrel Length | 3" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 8 + 1 |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.3 |
| Action | Single Action |

BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
WRA SXP WTFL WOODLND 12/28 3.5
Rossi Rio Bravo Rifle .22 LR 15rd Magazine 18" Barrel Wood with Eagle





Reviews
There are no reviews yet.