KIMBER ROSE GOLD ULTRA II 9MM 3″
$1,742.00
KIMBER ROSE GOLD ULTRA II 9MM 3″
9 in stock
Additional information
| UPC | 669278323725 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3200372 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Package Width | 10.5 |
| Package Height | 3.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | Tactical Wedge 3-Dot Tritium |
| Shipping Weight | 3.45 |
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 3" |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
| Capacity | 8 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |

Crickett Purple Synthetic Single Shot .22 LR Blued Barrel
Maxim Defense MXM50822 PDX 505-SPS 300 Blackout Caliber with 5.50" Barrel, 20+1 Capacity, Arid Brown Metal Finish, Arid Brown Polymer Grip 




Reviews
There are no reviews yet.