KIMBER RAPIDE ICE OR 9MM 5″ 9+1
$1,712.00
KIMBER RAPIDE ICE OR 9MM 5″ 9+1
4 in stock
Additional information
| UPC | 669278304557 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3000455 |
| Barrel Length | 5" |
| Action | Semi-Auto |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 9 |
| Product Type | 1911 |
| Sights | Optics Ready |
| Safety | Manual Safety |
| Model | Rapide Ice |
| Package Height | 3.6 |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 1 9 rd. |
| Package Width | 10.0 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.45 |
| Sights Type | Fixed Sights |

BERGARA RIDGE WILDERNESS 300WIN GRAY
SAV A17 17HMR 22" 10RD
SIG SAUER P365 XL 9MM ROMEO-X 10+1
SAVAGE 110 KLYM 7MM PRC 22" CF - BBL W/BRAKE 20MOA RAIL CF STK
KelTec Sub-2000 9mm Carbine Glock 17 10rd Magazine Blued OD Green Finish
TAURUS RAGING HUNTER 44MAG - 5 1/8" 6-SHOT TWO/TONE RUBBER 




Reviews
There are no reviews yet.