KIMBER PRO CDP 9MM 4″ 9+1
$1,280.00
KIMBER PRO CDP 9MM 4″ 9+1
2 in stock
Additional information
| UPC | 669278302584 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3000258 |
| Product Type | 1911 |
| Sights | Tritium Night Sights |
| Safety | Manual Safety |
| Model | PRO CDP |
| Capacity | 9 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4" |
| Action | Semi-Auto |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Shipping Weight | 3.75 |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 1 9 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |

Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight
SPG SAINT VIC RFL 5.56 16B LAW
LEG HOWA HOGUE-B 243 BA TB GRN





Reviews
There are no reviews yet.