HOWA ORYX CHASSIS 7.62X39 TB
$903.00
HOWA ORYX CHASSIS 7.62X39 TB
2 in stock
Additional information
| UPC | 682146394535 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HORM70723 |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| ATF Type | Rifle |
| Length | 46.6 |
| Package Width | 10.1 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.45" |
| Shipping Weight | 10.9 |

ROSSI RIO BRAVO 22LR GLD/WD 18" 15+1
SIG SAUER P365X-MACRO COMP 9MM 3.1"
Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight
KIMBER MICRO 9MM 3.15" RAPIDE FROST




Reviews
There are no reviews yet.