HOWA MINI ACTION 7.62X39 BK TB
$553.00
HOWA MINI ACTION 7.62X39 BK TB
1 in stock
Additional information
| UPC | 682146389999 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HMA70722+ |
| Product Type | Rifle |
| Model | Mini Action |
| Capacity | 5 |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Barrel Length | 20" |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Shipping Weight | 8.75 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 10.3 |
| Rate of Twist | 1-in-9.45" |

IVER JOHNSON PUMP 20GA - 3" 24" CT-4 BLACK PG SYNTHETIC
GFA GFORCE TWO SA 12M/28B MO 




Reviews
There are no reviews yet.