H&K VP9 OR 9MM 17R FDE NS
$757.00
H&K VP9 OR 9MM 17R FDE NS
1 in stock
Additional information
| UPC | 642230262256 |
|---|---|
| Manufacturer | Heckler & Koch / H&K |
| Manufacturer Part Number | 81000608 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Safety | No Safety |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Barrel Length | 4.09" |
| Action | Single Action |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Night Sights |
| Model | VP9 |
| Shipping Weight | 3.55 |
| Sights Type | Night Sights |
| Rate of Twist | 1-in-9.8" |
| Package Width | 9.0 |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 11 |
| Number of Magazines | 3 17 rd. |
| Package Height | 3.5 |

ANSCHUTZ 1761 D HB 22LR - 20" BLUED/WALNUT CLASSIC
TRADITIONS NITROFIRE .50 CAL - 3-9X40 S/S CERAKOTE/MO COUNTRY
SPG M1A 308 RFL W/N.M.BBL WLNT
B&T APC10 Pro Handgun 10mm 15rd Magazine 6.8" Barrel Black
EAA CORP UNTOUCHABLE 45ACP BLACK 5"
NORTH AMERICAN ARMS MINI-MASTER 22M/22LR CON 4" AS
KIMBER CUSTOM II 45ACP 5" 7+1 




Reviews
There are no reviews yet.