H&K VP9 OR 9MM 17R FDE FS
$807.00
H&K VP9 OR 9MM 17R FDE FS
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 642230262249 |
|---|---|
| Manufacturer | Heckler & Koch / H&K |
| Manufacturer Part Number | 81000607 |
| Barrel Length | 4.09" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Action | Semi-Auto |
| Model | VP9 |
| Sights | 3 Dot |
| Product Type | Striker Fired |
| Length | 11 |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 9.0 |
| Rate of Twist | 1-in-9.8" |
| Shipping Weight | 3.35 |
| Sights Type | Fixed Sights |
| ATF Type | Pistol |

ROSSI RIO BRAVO 22LR BK/FDE 16" 10+1 




Reviews
There are no reviews yet.