DIAMONDBACK FIREARMS DB9R RIFLE 9MM BLK 16″ M-LOK
$793.00
DIAMONDBACK FIREARMS DB9R RIFLE 9MM BLK 16″ M-LOK
35 in stock
Additional information
| UPC | 810035755536 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB1418P001 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 32 + 1 |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights | Optic Ready |
| Rate of Twist | 1:9.50" |
| Product Type | AR |
| Model | DB9R |
| Shipping Weight | 8.3 |
| Package Width | 3.5 |
| Package Height | 9.0 |
| ATF Type | Rifle |
| Length | 32.5 |
| Number of Magazines | 1 32 rd. |

Nosler Safari Rifle Ammunition .450 Rigby 500 gr PT 2350 fps - 10/box
HSM 7MM REM MAG 165GR GAME - CHANGER 20RD 20BX/CS
Aguila Rifle Ammunition 30-06 Sprg 60gr SP 2900 fps 20/ct
SIG 308 WIN 160GR MARKSMAN - HUNTER GAMEKING 20RD 10BX/CS
SPRINGFIELD MAGAZINE XDSG 9MM - LUGER 9RD FDE
HR 80866 308WIN 125SST LT 20
KIMBER MAG 1911 CPT 9MM 8RD S/S 




Reviews
There are no reviews yet.