DBF DB9R 9MM RFL 16MB 32RD MLK
$840.00
DBF DB9R 9MM RFL 16MB 32RD MLK
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 810035755734 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB1418P071 |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights | Optic Ready |
| Rate of Twist | 1:9.50" |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 32 + 1 |

Aero Precision APCR640435 AR15 5.56x45mm NATO 30+1 16" Mid-Length Barrel, Black, Magpul Furniture, Drop-In Handguard, CTR Stock, MOE Grip, A2 Front Sight 




Reviews
There are no reviews yet.