CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 7MAG BLK/GRY SPRTR #
$5,499.99
CHRISTENSEN ARMS SUMMIT TI 7MAG BLK/GRY SPRTR #
1 in stock
Additional information
| UPC | 810651025112 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | CA10268-315331 |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Barrel Length | 26" |
| Action | Bolt Action |
| Sights | Integrated Base |
| Rate of Twist | 1:9" |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 9.1 |
| ATF Type | Rifle |
| Length | 54 |
| Package Height | 5.5 |
| Package Width | 14.5 |






Reviews
There are no reviews yet.