CHA EVOKE MSY OAK BA 6.5CR 20
$919.99
CHA EVOKE MSY OAK BA 6.5CR 20
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 840290523847 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15013-00 |
| Barrel Length | 20" |
| Action | Bolt Action |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 |
| Model | Evoke |
| Product Type | Rifle |
| Length | 48 |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 9.5 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |





Reviews
There are no reviews yet.