B&T TP9 9MM GRY 5.1″ 30+1
$2,292.00
B&T TP9 9MM GRY 5.1″ 30+1
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 840225711738 |
|---|---|
| Manufacturer | B&T |
| Manufacturer Part Number | BT-30105-N-US-SG |
| Package Width | 10.5 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 4.6 |
| Sights | Backup Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Package Height | 5.0 |
| Barrel Length | 5" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Length | 14 |
| Action | Semi-Auto |

BROWNING MAXUS II 12GA 3.5" - 26" VINTAGE TAN
CVA CASCADE 300WIN BLK/ODG 24" TB
SAV A17 17HMR 22" 10RD




Reviews
There are no reviews yet.