B&T GHM9K 9MM BLK 33+1 GLK
$1,715.00
B&T GHM9K 9MM BLK 33+1 GLK
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 840225705829 |
|---|---|
| Manufacturer | B&T |
| Manufacturer Part Number | BT-450008-G |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.30" |
| Capacity | 33 + 1 |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Optic Ready |
| Model | GHM9 Gen 2 Compact |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 21 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Package Height | 5.5 |
| Package Width | 13.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 6.45 |
| Sights Type | Adjustable Sights |

Alpha Foxtrot 1911 Handgun 45 Auto 7rd Magazine 4.25" Barrel Polished DLC Finish
SAVAGE ARMS MARK II BOLT 22LR SS/LAM THBHL
MOSSBERG MC-2C 9MM BLK/POLY 3.9" OR SFT





Reviews
There are no reviews yet.