B&T GHM9 9MM TAN 6.9″ 30+1
$1,835.00
B&T GHM9 9MM TAN 6.9″ 30+1
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 840225708493 |
|---|---|
| Manufacturer | B&T |
| Manufacturer Part Number | BT-450002-2-CT |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 6.90" |
| Action | Semi-Auto |
| Safety | Ambidextrous |
| Capacity | 30 + 1 |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 6.25 |
| Sights | Flip-Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

ProMag Sig Sauer P226 Magazine 9mm Blued Steel 15/rd




Reviews
There are no reviews yet.