B&T APC9K PRO 9MM TAN GLK 4.3″
$2,577.00
B&T APC9K PRO 9MM TAN GLK 4.3″
7 in stock
Additional information
| UPC | 840225705577 |
|---|---|
| Manufacturer | B&T |
| Manufacturer Part Number | BT-36045-G-CT |
| Model | APC9K PRO |
| Capacity | 33 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.3" |
| Action | Semi-Auto |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Shipping Weight | 7.5 |
| ATF Type | Pistol |
| Sights | Flip-Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |

Proof Research 127889 Elevation MTR Full Size 7mm Rem Mag 5+1 24" Carbon Fiber Match Grade/Threaded Barrel Black Steel Receiver TFDE Right Hand
Retay USA GORCBTL26 Gordion Waterfowl Inertia Plus 12 Gauge with 26" Deep Bore Drilled Barrel, 3" Chamber, 4+1 Capacity, Overall Mossy Oak Bottomland Finish & Synthetic Stock Right Hand (Full Size)
ANSCHUTZ 1712 SILHOUETTE 22LR - 2-STG 21.6" BLUED MONTE-CARLO




Reviews
There are no reviews yet.