B&T APC9K 9MM 4.3″ 33RD GLK W/ADPTR
$2,862.00
B&T APC9K 9MM 4.3″ 33RD GLK W/ADPTR
6 in stock
Additional information
| UPC | 840225713671 |
|---|---|
| Manufacturer | B&T |
| Manufacturer Part Number | BT-361765-02-G |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 |
| Model | APC9K PRO |

ANSCHUTZ 1710 HB 22LR 20"SS - 1/2X28 THREAD MDT ACC CHASSIS
KIMBER MICRO 9MM 3.15" ECLIPSE
SHADOW SYSTEMS MR920 FND 9MM BLK/BLK OR 15+1
Citadel CIT22LRBMM Trakr Full Size 22 LR 10+1 18" Blued Steel Barrel, Black Steel Receiver, Black Synthetic Stock, Nikko Stirling Mountmaster




Reviews
There are no reviews yet.