BRN XBLT MTNPRO LR BB FLT SR 7
$2,351.00
BRN XBLT MTNPRO LR BB FLT SR 7
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Description
Manufacturer:Browning
Additional information
| UPC | 023614849674 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035539227 |
| Rate of Twist | 1:9.50" |
| Sights | None, X-Lock Scope Mount |
| Safety | Top Tang |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Capacity | 3 + 1 |






Reviews
There are no reviews yet.