BALLISTIC BBL 6.5CM 22″ RIFLE .936
$299.25
BALLISTIC BBL 6.5CM 22″ RIFLE .936
3 in stock
Additional information
| UPC | 819747024817 |
|---|---|
| Manufacturer | Ballistic Advantage |
| Manufacturer Part Number | BABL65CR03P |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Length | 22" |
| Model | Premium Series |
| Caliber/Gauge | 6.5 Creedmoor |
| Product Type | Barrel |
| Barrel Length | 22" |

XS BIG DOT TRIT SHOTGUN PLAIN BARREL
HIVIZ H3 NS M&P SHIELD G/G OR
LASERMAX LASER GUIDE ROD RED - FOR GLOCK G5 19/19MOS/19X/45
TRAD A1143R 3-9X40 MAT RF
Reviews
There are no reviews yet.