BALLISTIC BBL 308WIN 16″ MID TAC GOV
$218.50
BALLISTIC BBL 308WIN 16″ MID TAC GOV
10 in stock
Additional information
| UPC | 819747023643 |
|---|---|
| Manufacturer | Ballistic Advantage |
| Manufacturer Part Number | BABL308003M |
| Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 308 Winchester/7.62 NATO |
| Model | Modern Series |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Product Type | Rifle |
| Barrel Length | 16" |

Reviews
There are no reviews yet.