BALLISTIC BBL 223WYLDE 18″ FLTD SPR
$256.50
BALLISTIC BBL 223WYLDE 18″ FLTD SPR
10 in stock
Additional information
| UPC | 819747021458 |
|---|---|
| Manufacturer | Ballistic Advantage |
| Manufacturer Part Number | BABL223021PL |
| Model | Premium Series |
| Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .223 Wylde |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Barrel Length | 18" |
| Product Type | Barrel |






Reviews
There are no reviews yet.