BALLISTIC BBL 5.56 18″ SPR OPS12 PRO
$175.75
BALLISTIC BBL 5.56 18″ SPR OPS12 PRO
3 in stock
Additional information
| UPC | 819747020147 |
|---|---|
| Manufacturer | Ballistic Advantage |
| Manufacturer Part Number | BABL556020M |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Model | Modern Series |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Length | 18" |
| Barrel Length | 18" |






Reviews
There are no reviews yet.