SEEKINS PRECISION PH2 6MMCR MOUNTAIN SHADOW 24″
$1,764.00
SEEKINS PRECISION PH2 6MMCR MOUNTAIN SHADOW 24″
16 in stock
Additional information
| UPC | 811452028968 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710113-MS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Sights | Optic Ready |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Product Type | Rifle |
| Model | HAVAK Pro Hunter 2 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. PMAG |
| Package Height | 3.3 |
| Shipping Weight | 16.4 |
| Package Width | 10.6 |
| ATF Type | Rifle |






Reviews
There are no reviews yet.