SAVAGE ARMS 110 LRH 7MAG BLK/SYN 26″
$1,156.00
SAVAGE ARMS 110 LRH 7MAG BLK/SYN 26″
1 in stock
Additional information
| UPC | 011356570352 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57035 |
| Barrel Length | 26" |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Rate of Twist | 1:9.50" |
| Sights | Drilled & Tapped |
| Safety | Top Tang |
| ATF Type | Rifle |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 11.1 |
| Package Width | 3.75 |
| Package Height | 8.5 |
| Length | 49 |

GLFA AR15 450 BUSHMASTER - 18" NIT BBL PURSUIT GREEN CAMO
ACCUSHARP CAPING KNIFE 3" - BLADE NON SLIP GRIP W/SHEATH
Chiappa Firearms 930.386 601 DPS Full Size Frame 12 Gauge Semi-Auto 3" 5+1 18.50" Black Steel Barrel, Black Picatinny Rail Aluminum Receiver, Black Fixed Synthetic Stock, Black Rubber Grip
COLD STEEL CANADIAN BELT KNIFE - 4" PLAIN EDGE BLADE W/SHEATH
Schrade Uncle Henry 301UH Fixed Knife 3-1/8" Drop Point Blade Brown with Leather Sheath 




Reviews
There are no reviews yet.