SPG HELL PR OSP 9MM GU24 15BLK
$597.00
SPG HELL PR OSP 9MM GU24 15BLK
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 706397984779 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | HCP9379BOSP1524 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Model | Hellcat Pro |
| Sights | Night Sight Front Only |
| Product Type | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 5.3 |
| Length | 13.5 |
| Number of Magazines | 5 15 rd. |
| Package Width | 9.8 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 4.45 |
| Sights Type | Night Sights |





Reviews
There are no reviews yet.