BALLISTIC BBL 6.5CM 22″ RIFLE .936
$299.25
BALLISTIC BBL 6.5CM 22″ RIFLE .936
3 in stock
Additional information
| UPC | 819747024817 |
|---|---|
| Manufacturer | Ballistic Advantage |
| Manufacturer Part Number | BABL65CR03P |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Length | 22" |
| Model | Premium Series |
| Caliber/Gauge | 6.5 Creedmoor |
| Product Type | Barrel |
| Barrel Length | 22" |

Reviews
There are no reviews yet.