CMMG BBL 300BLK 16.1″ MT 4140CM SBN
$173.00
CMMG BBL 300BLK 16.1″ MT 4140CM SBN
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Additional information
| UPC | 815835016238 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 30D120A |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Product Type | Rifle |
| Model | Barrel Sub-Assembly |
| Length | 16.10" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Barrel Length | 16.1" |





Reviews
There are no reviews yet.