Wilson Combat LA65CM130CC 6.5Creedmoor 130gr 20 Per Box/10 Case
95 in stock
Description
The 6.5mm Creedmoor, 130-grain Lehigh Defense Controlled Chaos bullet approaches 2,700 fps for outstanding terminal performance with precision accuracy.
Additional information
| UPC | 810129403466 |
|---|---|
| Manufacturer | Wilson Combat |
| Manufacturer Part Number | LA65CM130CC |
Century Arms US Palm AK30R Rifle Magazine FDE 7.62x39 30/rd
Federal American Eagle Handgun Ammo 9mm Luger 124 gr FMJ 1150 fps 100/ct